Good Explorers jest klubem CSowym z 6 letnim doświadczeniem, stworzonym dla miłośników mistrzostw. Rangi są tu przyznawane na podstawie Twoich wyników na mistrzostwach (patrz: System punktowy). Nasze dwa główne cele zakładają osiąganie dobrych wyników na CSach oraz utrzymanie miłej, luźnej atmosfery. Znajdujemy się na serwerze Emerald Forest.

┃✦˚-༘┃𝐒𝐏𝐎𝐓𝐊𝐀𝐍𝐈𝐀
➥ Czas trwania: ok. 1h
➥ Częstotliwość: jedno spotkanie na tydzień/dwa tygodnie
➥ Dni spotkań: Piątek, Sobota, Niedziela
➥ Godziny wieczorne/nocne
➥ Rajdy
➥ CSy – 2/3 na jedno spotkanie
➥ Przed każdymi CSami jest 5 minut na ewentualną zmianę konia/stroju

┃✦˚-༘┃𝐙𝐀𝐒𝐀𝐃𝐘
➥ Zachowuj się dojrzale – nie wyzywaj, nie prowokuj do dram, nie powoduj u innych dyskomfortu.
➥ Godnie reprezentuj klub. Nie chcemy, by nazwa „Good Explorers” kojarzyła się innym graczom negatywnie.
➥ Regularnie czyść skrzynkę – często pocztą wysyłane są informacje dotyczące klubu.
➥ Donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej – jeśli nie podoba Ci się coś w zachowaniu innego członka klubu, zgłoś to do właścicielki lub liderek.
➥ 3 nieusprawiedliwione nieobecności na spotkaniach = Wyrzucenie z klubu.
➥ Kłamstwo na temat wieku = Wyrzucenie z klubu.

┃✦˚-༘┃𝐄𝐊𝐒𝐏𝐄𝐃𝐘𝐂𝐉𝐄
Raz na miesiąc grupą chętnych wychodzimy z naszego Szmaragdowego Lasu, by pozwiedzać dwa inne serwery, wybrane przez uczestników. Celem tego jest luźne spędzenie wspólnie czasu, jeżdżąc na mistrzostwa w innym otoczeniu niż zazwyczaj. Dzień ekspedycji jest wybierany przez członków. Uczestnictwo nie jest obowiązkowe, ale za wzięcie udziału w przynajmniej 2 mistrzostwach podczas ekspedycji dostaje się bonusowe 3EXP.

┃✦˚-༘┃𝐖𝐒𝐏𝐎𝐋𝐏𝐑𝐀𝐂𝐄
➥ klub/kadra Jorvik Pioneers
➥ kadra Sweet Gamers
➥ klub Western Riders Band
➥ klub Royal Castles
➥ klub Ultra Kittens
➥ kadra Fast Dressage Team
➥ organizacja Flower Fields

Rekord członków na spotkaniu: 31

Data założenia klubu: 28 września 2017r.


Reklama klubu:

┃✦˚-༘┃𝐆𝐎𝐎𝐃 𝐄𝐗𝐏𝐋𝐎𝐑𝐄𝐑𝐒

↠━━━━━━ღ◆ღ━━━━━━↞
Klub specjalizujący się w mistrzostwach, skupiający graczy ceniących zdrową rywalizację, dążących do jak najlepszych wyników, przy czym chcących spędzać czas w przyjemnej, luźnej atmosferze. Klub założony został 28.09.2017 przez Birgit Kingnest. Znajdujemy się na serwerze Emerald Forest, a naszym rumakiem jest siwy perszeron.
↠━━━━━━ღ◆ღ━━━━━━↞

┃✦˚-༘┃OFERTA
Zacznijmy od bardziej ogólnych kwestii:
➥ Miła atmosfera
➥ Przyjazna ekipa
➥ Wyrozumiały zarząd
➥ Luźne podejście
➥ Aktywny serwer Discord
➥ Strona internetowa
➥ TikTok
➥ Instagram
➥ Gildia w Alicii Online dla chętnych

➥𝐒𝐏𝐎𝐓𝐊𝐀𝐍𝐈𝐀
Jedna z najważniejszych kwestii jeśli chodzi o klub – nie można jej pominąć. Zgodnie z naszą tematyką, na spotkaniach rywalizujemy o najwyższe miejsca na przynajmniej 2, czasem 3, mistrzostwach. Jednak same csy nie są wszystkim – pomiędzy nimi przeznaczamy czas na różnorodne zabawy, błądzenie po mapie, nagrywki na naszego TikToka czy też robienie zdjęć na Instagrama i stronę internetową. Czasem urozmaicamy spotkania wymyśloną przez właścicielkę tematyką. Spotkania odbywają się raz na tydzień, trwają około godziny/półtorej, tylko i wyłącznie w weekendy w godzinach wieczornych. Uczęszcza na nie zwykle 20+ cudownych osób, więc nie musisz się martwić o brak towarzystwa!

➥𝐒𝐘𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐏𝐔𝐍𝐊𝐓𝐎𝐖𝐘
Sposób, w jaki przydzielane są role w klubie zależy od punktów zwanych EXP. Można je zdobyć poprzez branie udziału w mistrzostwach na spotkaniach klubowych lub poprzez uczestnictwo w wyścigu miesiąca. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej.

➥𝐂𝐙𝐄𝐌𝐏𝐈𝐎𝐍 𝐌𝐈𝐄𝐒𝐈𝐀𝐂𝐀
Specjalny tytuł nadawany osobie, która przez miesiąc wykaże się swoją szybkością i umiejętnościami, zdobywając najwięcej EXP w danym okresie. Czempion wyróżniony jest na serwerze Discord, jego nazwa widnieje na naszej stronie internetowej oraz w zakładce „o klubie” w grze.

➥𝐖𝐘𝐒𝐂𝐈𝐆 𝐌𝐈𝐄𝐒𝐈𝐀𝐂𝐀
Forma rywalizacji, gdzie członkowie klubu starają się o jak najlepszy czas w danym wyścigu, który zmienia się co miesiąc. Jeżeli znajdziesz się na tabeli najlepszych wyników z aktualnego miesiąca, dostajesz dodatkowe EXP. Za zdobycie pierwszego miejsca w owym wyścigu bonusowo dostać można specjalny tytuł „𝐉𝐞𝐳𝐝𝐳𝐜𝐚 𝐌𝐢𝐞𝐬𝐢𝐚𝐜𝐚”, który również wyróżniony jest na Discordzie, stronie internetowej oraz w grze.

➥𝐄𝐊𝐒𝐏𝐄𝐃𝐘𝐂𝐉𝐄
Raz na miesiąc grupą chętnych wychodzimy z naszego Szmaragdowego Lasu, by pozwiedzać dwa inne serwery, wybrane przez uczestników. Celem tego jest luźne spędzenie wspólnie czasu, jeżdżąc na mistrzostwa w innym otoczeniu niż zazwyczaj. Dzień ekspedycji jest wybierany przez członków. Uczestnictwo nie jest obowiązkowe!

↠━━━━━━ღ◆ღ━━━━━━↞

┃✦˚-༘┃WYMAGANIA
➥ 𝐒𝐭𝐚𝐫 𝐑𝐢𝐝𝐞𝐫
Bez niego nie jest możliwe przejechanie większości mistrzostw.
➥ 𝐖𝐢𝐞𝐤 𝟏𝟒+
Nie robimy wyjątków.
➥ 𝐏𝐨𝐳𝐢𝐨𝐦 𝐰 𝐠𝐫𝐳𝐞 𝟏𝟓+
Aby mieć odblokowanych większość mistrzostw.
➥ 𝐔𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨 𝐰 𝐬𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 w miarę możliwości.
W przypadku, gdy nie masz możliwości pojawienia się na spotkaniu Twoim obowiązkiem jest napisanie usprawiedliwienia. Można zrobić to przed, w trakcie, a także po spotkaniu. Akceptujemy każdy powód – wyjście ze znajomymi, złe samopoczucie czy po prostu brak chęci. Spotkania mają być przyjemnością, dlatego nie zmuszamy do nich nikogo, jednak z szacunku do starań prowadzącego prosimy o powiadomienie o swojej nieobecności.
➥ 𝐏𝐨𝐬𝐢𝐚𝐝𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐣𝐮 𝐢 𝐤𝐨𝐧𝐢𝐚 𝐤𝐥𝐮𝐛𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 w ciągu 3 miesięcy od dołączenia do klubu. Czas ten może zostać przedłużony.
➥ 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐨 𝐧𝐚 𝐃𝐢𝐬𝐜𝐨𝐫𝐝𝐳𝐢𝐞
Na spotkaniach głównie komunikujemy się poprzez chat w grze, lecz podczas nagrywek czy trudniejszych zdjęć i zabaw rozmowa na chacie głosowym oszczędza wiele czasu. Jesteśmy również bardzo aktywni na czacie tekstowym na naszym serwerze, dlatego dobrze by było, aby każdy mógł w tym uczestniczyć.

↠━━━━━━ღ◆ღ━━━━━━↞

┃✦˚-༘┃OKRES PROBNY
Trwa od 2 do 3 tygodni od dołączenia na serwer klubu. W tym czasie poznajemy Ciebie, a ty poznajesz nas – to moment na zadecydowanie czy chcesz zostać w klubie, czy też nie jesteśmy tym, czego szukasz. Osoby podczas okresu próbnego są zwolnione z obowiązku kupna stroju i konia klubowego.

↠━━━━━━ღ◆ღ━━━━━━↞
Spis wszystkich ważnych linków znajdziesz tu: https://goodexplorers.carrd.co/
Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularzu i mamy nadzieję, że już niedługo powitamy Cię jako jednego z nas ღ
↠━━━━━━ღ◆ღ━━━━━━↞