Zakładka w budowie!

W tej zakładce znajdziecie historię Good Explorers od roku założenia klubu, czyli 2017. Z racji, że było to dość dawno, nie wszystkie dramy czy ciekawe akcje są zarchiwizowane czy pamiętane przez autorów owej zakładki, jednak wszystko ważne, co uda się znaleźć na konwersacji klubu na messengerze używanej głównie w latach 2018-2022, pojawi się właśnie tutaj.

2017

W tym roku konwersacja na messengerze (dalej określana „konfą”) jeszcze nie powstała, więc nie ma za dużo informacji o tych latach. Bazuję dalej na swojej pamięci, co nie jest wiarygodnym źródłem.

Przed założeniem Good Explorers byłam w innym klubie o nazwie Super Owls, znajdującym się na serwerze Rainbow River. Niestety rozwiązał się on, do tej pory nie jestem pewna z jakiego powodu, prawdopodobnie przez odejście dwóch ważnych dla klubu osób. 10 letnia ja bardzo rozpaczałam z powodu straty klubu, choć pełniłam w nim rolę bodajże mistrza lub doświadczonego jeźdźca. Założyłam więc razem z poprzednią liderką SO – Rose Strongfall nazywaną Roses – klub o nazwie Super Owls Club (nie jestem pewna co do ostatniego członu, ale na pewno było to Super Owls coś tam). Nie pamiętam ile trwało życie tego klubu i nie pamiętam na jakim serwerze, ale rozwiązałam go, aby założyć klub z własną, unikalną nazwą. I tak właśnie powstało Good Explorers, już na serwerze Emerald Forest. A kiedy dokładnie powstało? Nie wiem i wątpię, abym kiedykolwiek się dowiedziała. W tamtym momencie nie było to dla mnie ważne, myślałam, że i tak rozwiąże ten klub po maksymalnie miesiącu, więc nie opłaca się zapisywać daty (jak bardzo się myliłam…). Z tego powodu data założenia klubu jest tylko umowna – wiedziałam, że było to w roku 2017, jednak nie wiedziałam w którym miesiącu, nie wspominając nawet o dokładnym dniu. Jednak pamiętałam, że mogły być to okolice września, a nie znalazłam żadnych wiadomości, które mogłyby temu zaprzeczyć. Przez wiele lat datą założenia był 27/28 września 2017, gdyż 28 kwietnia obchodzę urodziny. I tutaj część, której nie rozumiem i nie umiem się dokopać, czemu tak się stało – o co chodzi z 27? Z tego co pamiętam, data była ustalana tak, żebym mogła przeprowadzić spotkanie rocznicowe w weekend – i to by się zgadzało z 28 września, bo w roku 2018 wypadał on w piątek, ale 27? W 2018 wypadał w czwartek, a w 2017 w środę, co nie ma sensu. Może myślałam, że klub został założony w piątek i myślałam, że dni idą inaczej i w 2017 27 września wypadał w piątek, a 28 w sobotę? Przypominam, że miałam około 10 lat, więc nie zdziwiłabym się, jakby ta teoria była trafna. Aktualnie datą założenia jest 28 września – decyzja wypływa z mojej małostkowości, ale to lepiej zachowam dla siebie. Data założenia klubu mieści się w przedziale 09.08.2017 – 20.10.2017 – ale pamiętałam, że założyłam klub po rozpoczęciu się roku szkolnego, prawdopodobnie na koniec września. Zostawmy tę kwestię, bo jest zbyt skomplikowana….
A co z nazwą klubu?
Kiedyś lubiłam chodzić po zablokowanych terenach, było to też wtedy łatwiejsze, dzięki bugowi z JCP. Pomyślałam, że podczas spotkań klubowych będziemy mogli chodzić po jakichś górach na zablokowane tereny, robić bugi itd. – stąd właśnie człon „Explorers”. Czy kiedykolwiek takie coś zrobiliśmy na spotkaniu? Nie. A jeśli chodzi o człon „Good” to sama nie wiem, tak sobie po prostu dałam xD
Na początku strój klubowy mieliśmy ukradziony od Super Owls, jednak 10 lut 2018 zmieniliśmy go na nasz własny, zielony, rozpoczynając tym samym erę zieloną, ale o tym więcej później.

Niebieski strój klubowy

TO BE CONTINUED